Šilainių bažnyčia

Bažnyčios, vienuolynai ir religinės organizacijos

Archive for the ‘kauno baznycios misiu tvarkarastis’ tag

Būti paryškinti savo meilės šventė

without comments

Kaip krikščionys mes prašoma meilės, ruožtu kitos skruosto ir būti pokorni mūsų veiksmus. Tada kita vertus, Paulius sako mums Dievas nesitiki mums būti baimingas. Skamba kaip prieštaravimas, tačiau pažiūrėkite 2 Timothy 1: 7, kad sako: “Dievas nesuteikia mums dvasia, lauko reklama Nedrąsiai, bet galios, meilės ir savarankiškai drausmės dvasia.” Raštu iš kalėjimo, Paul pasakoja Timothy požiūris jo darbo Viešpats su drąsą, suprasti galia Šventosios Dvasios jam suteikė. Mes visi turi galią per nuodėmės ir atleisti malonę, mūsų ponai, bet kaip mes jį naudoti, arba jei mes ją naudojame, nustatyti, kaip mes taip Dievo bus mūsų gyvenime.
Skaityti toliau “Būti paryškinti savo meilės šventė” »

PS 41 – jums bus patvirtinti man, VIEŠPATIE

without comments

Psalmist, David, skelbia savo pasitikėjimą:

Laimingas yra tie, kurie mano prastos; VIEŠPATS pristato juos greitos paskolos dieną problemų. ~ PS 41:1 (NRSV).

Teisingumo yra prijungta prie šio psalm, kad baigiasi knygos vieną iš penkių, Biblijos Psalmy teisingumo. David mato save kaip tik liniuotės ir todėl jis yra suteikta Proklamacji, kad, nors jis yra nusidėjėliai (4 stichijos), jis yra patvirtinamas VIEŠPATS, jo vientisumą (stichijos 12) pasitikėjimą.

Ir mes galėtų tokių įsitikinimų taip pat. Mes natūraliai sujungti tie kūriniai, pvz., ištikimybės su pavedimo Dievo mintis. Tai bendrosios VIEŠPATS žaisti mūsų pasaulis – ne puikus taisyklę, išminties, nors bendras prielaida mums gali pasitikėti.
Skaityti toliau “PS 41 – jums bus patvirtinti man, VIEŠPATIE” »