Šilainių bažnyčia

Bažnyčios, vienuolynai ir religinės organizacijos

Archive for the ‘silainiu baznycia’ tag

Korano ir jo prasmę

without comments

Korano reiškia visumą ir tarp visų musulmonų ir kad yra gyventi, veikti, ir kalbėti gerai, chastise, ir paklusnus gyvenimą ypač Dievo įsakymų. Tai jų pagrindinis tikslas gyventi atitinkamai ir gauti išgelbėjimą po mirties. Korano kalba tiesą, gyvenimo planą ir Konstitucijos žemės ir dangaus karalystė.

Žodis yra kilęs iš arabų veiksmažodis qara’a, kuris reiškia “skaitė” arba “jis skaito”. Tačiau svarbiausias šio žodžio prasme yra “rečituojantys” pagal ankstyvo Quranic ištrauka: “Tai mums gyvenamose ir deklamuoti jo.”. Tai kai musulmonai kyla mokslas, organizuoti religinių namu muzika ir dienos reikalus savo gyvenimą. Aplieti šioje knygoje yra dokumentai ir istorijas pranašai ir siųsti Dievas, kuris atskleidžia apie tai, kas atsitiko ir joms nuo Adomo iki Muhammad pasiuntiniai
Skaityti toliau “Korano ir jo prasmę” »

Galingiausia malda – anatomija ir sielos Kit vadovo: 2 dalis

without comments

Yra pagrindinis centras siela, kiekvienam iš mūsų, ir šis centre yra dviejų paslaptingas didžiųjų gyvenimo čia žemėje ir už jos ribų fizinę buvimo. Apibrėžimai šios galios yra dvi priešingos galias dar jie labai strateginis jų dvasinio tobulėjimo. Jos užima vienodą padėtį. Šios kompetencijos yra žinomas kaip tamsoje galia ir galios šviesos. Mūsų siela sąmonėje pagrindinių centre yra į tą pačią dimensiją šalia vienas kito.

Adomo kartos, jie buvo vadinami gyvybės medžio ir medžio pažinimo, gėrio ir blogio. Vienai patirti dvasinio augimo, visas transformavimo ir pažanga – tai Dvasios, vienas turi valgyti nuo gyvybės medžio ir jis gyvas, lankstinukai tapti gyvenimo siela. Dvasinis regresijos reikia valgyti nuo medžio pažinimo gero ir blogo ir mirti dvasiškai paprastai vadinami dvasinės mirties
Skaityti toliau “Galingiausia malda – anatomija ir sielos Kit vadovo: 2 dalis” »

Antychrystem jau seniai šiame pasaulyje

without comments

Antikristo tema yra vienas visas paslaptis ir intrigos, bet kai tai tema, kuri duoda baimės į širdį. Pažvelkime į keletą įdomių faktų apie Antikristo dvasia ir kas jis tikrai yra.

Antikristo dvasia buvo šiame pasaulyje nuo žemės pamatai. Kitaip žinomas, jo pavadinimas yra Šėtonas.

Tik vienas tikslas šio blogio dvasia, ir kad yra apgauti žmonių rasė, vokai apiplėšti jų tikėjimą ir saugoti juos nuo paktas, kad Dievas yra numatyta jų, kur jie bus rasti išganymą.

Jei jis neturi Alianza su Dievu, vienas yra Antikristo dvasios taisyklė. Tai yra sunku žodžiai, bet jie taptų realybe. Vienintelis dalykas, mes galime pabėgti savo valstybę per mus turi ateiti į sandorą su Dievu.
Skaityti toliau “Antychrystem jau seniai šiame pasaulyje” »

Šventoji Mozė! Atrodo, kas buvo praleista King James Biblijos ir katalikų

without comments

Kaip buvo žemės apgyvendintos kai Adomas ir Ieva turėjo tik sūnus? Kodėl kainas ir Abelis žmogžudystė usb raktai Abel? Kas buvo Enoch ir kodėl padarė Dievas priimti jį iki dangaus? Kodėl nebuvo angelas ginčų su velniu per Mozė kūną? Kas buvo Elias ir kodėl jis buvo į dangų ugnies rydwan? Kodėl nėra parašyta vėl ir kad Jėzus prikėlė? Jis išaugo iki? Kurie buvo šventųjų, kurie atsirado iš kapų per didelis žemės drebėjimas, kai Kristus buvo nukryžiuotas ir kuris kalbėjo su jais? Kodėl padarė Jėzus pasakyti apaštalų, kad John the Baptist buvo Elias?. Šiuos klausimus ir daugiau kaip aš skirta skaitymo ir Biblijos studijų metų. Mano asmens dvasinio kelionę atvedė stebuklai ir ženklai ir įdomių nuotykių, dvasinio suvokimo.
Skaityti toliau “Šventoji Mozė! Atrodo, kas buvo praleista King James Biblijos ir katalikų” »

Kaip apie vaiduoklius?

without comments

Tai neabejotinai, kad dvasinės sferos ir visų jos reiškinių intriga žmogaus protas. Daug girdėjau istorijų apie haunted namai, ateivių pagrobimų, demonai, voodoo ir pan. Tačiau tiesa vis dar lieka hid, nes jie yra Kristaus tiesa nežinant.

Kai mes atvykti į sandorą su Dievu ir valgyti savo dieviškąją vizitines korteles žinias, visas ias paslaptis yra skirstomi atidaryti mums per savo pasirinktą valdytoja.

Taigi, kas yra Vaiduokliai ir kur jie atėjo? Ar jos dar egzistuoja? Ko galime pasimokyti iš jų knyga, pavadinta “Breaking Antikristas kodas?” Jūs tikriausiai girdėjote daug istorijų, kaip kažkieno senelis mirė namuose ir dabar jo Dvasios vaikšto aplink patikimumą savo paskutinės akimirkos skausmas ar teroro arba bandant bendrauti su artimaisiais, kurie liko nuošalyje.
Skaityti toliau “Kaip apie vaiduoklius?” »

Autorius interviu su Clint Cox

without comments

Šiandien mes turime privilegiją kalbi su Clint G. Cox, autorius, nauja knyga Kalėdų pastabos. Clint, ačiū, kad radote savo laiko kalbėti su mumis.

CGC: Ačiū Gary, tai malonumas būti čia.

PBR: Pirma, norėčiau pasakyti, kiek man patiko jūsų knygą, daugiausia, kaip protingai naudojama technika, Seanna’s pobūdžio, būti visiškai normalus, tik prarastą jos balsas dėl to automobilio avariją ir naudoti “Pastabos” perduoti pranešimus. Kaip buvo jums ateis su tokių originalią koncepciją, reklaminiai stendai naudojant šios vieną žodį pastabos?

CGC: aš turiu dvi jaunų dukterys namuose kas yra mano gyvenimo džiaugsmo ir Seanna’s simbolių dauguma ateina iš, jas abi. Jie davė man mažų pastabas prieš, kuri buvo suteikta būdu ir kaip Seanna pristato Kretos į istoriją. Jų mažų pastabos neabejotinai turėjo poveikį mano gyvenime
Skaityti toliau “Autorius interviu su Clint Cox” »